| sillvana a întrebat:

nu stiu ce sa fac. vreau sa ma vopsesc ori un saten mai deschis ori un blond ciocolatiu ori un negru albastrui..nu stiu cu care mi-ar sta mai bine si nu stiu daca sa ma vopsesc sau nu.eu am parul castaniu inchis si ochii caprui, fata rotunda.voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| tarantulaverde a răspuns:

Eu as zice sa nu te vopsesti, pentru ca ca esti tinara (cred)si nu are rost, castaniul e culoare la moda, nu-ti strica parul

| Klews a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine in negru albastrui, fiindca am si eu fata ovala si ochii caprui. Ti-as recomanda si un bun inchis cu capsuniu.
Sper ca ajuta big grin

| Anushca01 a răspuns:

Mai bine nu te vopsi... face rau la pilea capului, culoarea parului tau este frumoasa si dupa cum te-ai denumit si tu esti asa ca nu merita sa iti strici parul de acum(oricati ani ai tu)si nici cand vei fi mare nu te vopsi, nu e bine, vei avea radacinele negre si vine urat.Mai bine nu te vopsi. Sper ca nu te-a suparat raspunsul meu.happy

| Radulow a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si iti zic ca mai bine nu ca baietilor le plac fetele cu parul natural dar daca te-ai mai vopsit deja atunci fate blodda ca blondele sunt bestiale mai ales daca sunt si frumoase si destepte! Ca daca sunt frumose si proste atunci se numesc piti(pitipoance).

| Shìzuko a răspuns:

Nu...nuti strica parul, saten inchis am si eu parul si mie chiar imi place si e natural,
si inca o chestiie:odata ce te-ai vopsit trebuie mereu sa o faci o data ce culoarea vopseli s-a decolorat.
Deci ...iti recomand sa nu o faci...

| badea_3848 a răspuns:

Negru albastrui

| Mashiro a răspuns:

Saten deschis dk cher vrei sa te vopseti

| aceeasi a răspuns:

Daca parul a inceput sa iti albeasca si ai nevoie neaparata iti recomand blondul ciocolatiu, dar daca esti tanara si vrei pur si simplu sa te vopsesti nu iti recomand sa o faci deoarece nu face deloc bine parului tau... sper ca ti-am fost de ajutor!