| FashionVictim93 a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac cu parul asta imi cade si am unele zone cu putin par pe marginea fetei si nu stiu ce masti sa mai folosesc ..va rog ajutati-ma cu orice ca sa cresca parul si sa nu mai cadacrying((....multumesc

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| măcheamăăăî a răspuns:

Mie imi cadea super super mult acum doua primaveri! Ca sa scap de problema asta m-am tuns bob scurt si mi-am cumparata crema asta :http://www.google.com/......tp?/imgres

care e foarte eficienta.Acum parul meu e mai des si nu-mi mai cad decat asa cateva fire de care oricum trebuie sa scap.

Nu te ingrijora.NO STRESS! Daca ai in jur de 14-15 ani e normal pentru ca atunci parul "se schimba ". Mult succes si un par minunat!:*

| piti77 a răspuns:

Eu pot sa-ti spun ce a dat rezultate la mine. mi-a cazut parul de doua ori (dupa fiecare sarcina) atat de rau incat aveam goluri in cap.de fiecare data am folosit un tratament de la ducray, sampon si fiole (anastim si anaphase). pentru mine a fost excelent. din aceeasi gama au aparut acum si capsule (anacaps) despre care am auzit ca sunt de asemenea foarte eficiente. tratamentul nu este foarte ieftin dar eu zic ca merita toti banii. la mine a functionat 100%.
succes

| DieBitch a răspuns:

Nu ne cere sfaturi nouă. că s-ar putea să primești dar nu ceva eficient, mergi la medic el sigur știe sigur ce va trebui să-ți recomande!

| TraficantaDeNutella a răspuns:

Vezi? Aici este problema : iti pui masti. Nu te mai increde in cuvintele unor mincinosi care vor numa sa iti faca problema parului si mai mare. Am o metoda minunata care iti garantez ca va merge din prima folosirewinking Faci baie cu samponul tau normal. Dupa ce te clatesti foarte bine, foloseste un balsam (eu il folosesc pe cel de la Kallos ) si cu buricele degetelor maseaza capul cu miscari lente happy dupa o lasi cam 3-5 minute sa isi faca efectul balsamul si il dai jos. Dupa cu un prosop curat scutura parul usor ca sa elimini excesul de apa, dupa il lasi asa si astepti sa se usuce ( eu stau in fata ventilatorului si ma uit la televizor laughing ) Dupa il cu un piaptan curat (fara fire de par ) iti piepteni parul normal si gata happy Problema rezolvata. Si lasa-l natural, nu mai folosi orice produs care dauneaza parului. Il prinzi numa in coada. Sper ca te-am ajutat. Bye bye happy

| Eaeea a răspuns:

Pai,daca contiinui sa pui toate chimicalele in parul tau, normal, ca, cade! Incearca ca pui oua in par..Si galbenus si albus..Sau chiar bere, miere.winking