| BogdanG97 a întrebat:

nu stiu de ce nu slabesc. Mananc mai putin nu mananc aproape deloc dulciuri, nu mai mananc dupa 15 merg pe jos 2, 3 ore si nimic! si beau si multa apa de ce nu slabesc?
cel putin in cantar imi pune tot aceleasi kg!(intrebarea nu e pentru mine e pentru o prietena).

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Organismul este obisnuit cu infometarea si din cauza asta nu mai scade in greutate.
Persoana in cauza trebuie sa aiba o dieta echilibrata si sa faca un sport, ca atletismul, inotul sau macar aerobic.

| catafan a răspuns:

Inlocuieste mancarea cu tigari si o sa observe diferenta rapid, nu slabesti intr-o saptamana, poate dura si 6 luni la dieta care o tine, sau chiar mai mult

| xAliya a răspuns:

Incearca sa faci miscare macar 30 de min pe zi, chiar si exerciti acasa.