| FataCuMasca a întrebat:

am si eu o nelamurire, merg la sala, nu mai mananc paine aproape deloc, dulciuri si prajile la fel, aproape deloc si tot nu slabesc. Ce pot sa fac. Spuneti-mi va rog cam ce as putea sa manancwinking

1 răspuns:
| RzVq a răspuns:

Deci e foarte simplu incearca sa nu mai mananci nimic dar nimic dupa ora 17:00
si mananci 3 mese pe zi de dimineata cand te trezesti de preferat pe la 8...
Dupa la pranz 12 si ultima masa la 15 si poti avea si mici gustari intre mese un fruct ceva big grin Bafta!
P.S.: nici sa nu te gandesti sa mancan fructe seara nu sunt deloc bune!