| AcularRaluca a întrebat:

Am 1, 64 si cantaresc 67 de kg. Am inceput sa manânc in fiecare zi aproximativ 600 de calorii. Mentionez ca nu mananc paine, dulciuri aproape deloc, iar de baut, beau doar apa( aprox. 2 l). Merg si la sala o data pe saptamana, cam o ora jumate+gimnastica acasa in fiecare zi. In cat timp credeti ca as putea sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

In 2 saptamani sau mai devreme cu cateva zile.