| xXFrappeGirl a întrebat:

Nuantatorul blond prinde pe parul saten? Adica se vede?

funda.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa prinda

| xXFrappeGirl explică (pentru mona):

Nu se vede deloc! rolling on the floor

| mona a răspuns (pentru xXFrappeGirl):

Pe par nevopsit imposibil sa nu prinda poate nuantatorul nu a fost de calitate, incearca unul de la l'oreal

| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai nicio sansa sa-ti iasa blond cu nuantator pentru ca nu are putere de deschidere. Poti eventual sa-ti iei o vopsea fara amoniac cum e cea de la revlon, avon etc.

| Miire a răspuns:

Nu o sa se prinda nimic.Asa am patit si eu, degeaba.Mi-am cumparat un nuantator blond si nu a iesit nimic.Nu incerca.Cheltui banii degeaba.

| Dubluve a răspuns:

Da,se vede destul de bine:*