| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul saten inchis si as vrea sa ma fac cu nuantatorul roscat inchis, mi-ar prinde?
Ce culoare ar mai merge sa ma fac cu nuantatorul?

3 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Asa eram si eu si m-am facut un ciocolatiu.Eu zic ca te prinde si roscat inchis

| Dweea a răspuns:

E la moda si te.ar prinde bine un rosu foarte deschis asa infocat sa iasa in evidenta sa ai si parul lung ar fi demential pup sper sa iti iasa ce iti doresti happy

| xgeanina a răspuns (pentru Dweea):

Un rosu foarte deschis nu mi-ar prinde cu nuantatorul si eu nu am parul lung