| IoanaPuppy31 a întrebat:

O colega de a mea si-a luat din Mall o pereche de sandale fake Valentino. Chiar daca erau fake mi-au placut mult si vreau si eu o pereche. De unde pot lua si eu? Ea nu stie exact cum se numea magazinul (spune). Nu stiti voi un site sau un magazin din Cluj?

Răspuns Câştigător
| Valentinaldoilea a răspuns:

In Cluj sunt multe Mall-uri. Dar noi nu stim modelul. Ea nu vrea sa-ti spuna ca sa nu aveti la fel. Mergi in Iulius Mall sau la Auchan (cel mare, nu de cartier) unde au si alte magazine in incinta.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu stie sa-ti spuna, sa-ti explice prin gesturi sau sa mergeti impreuna pana acolo.

| Alexia26 a răspuns:

Consulta modele de sandale valentino dama aici
http://bit.ly/sandale-valentino-ieftine