| JamesWatson a întrebat:

Bună TPU!
O sa va povestesc ceva.
Stateam azi pe Instagram și la un moment dat am dat de profilul unei fete, avea parul scurt si semăna cu un băiat dar era o fata.
Felul în care era tunsa, este exact cum cautam eu sa ii arat tipului care ma tunde.
Dor ca in timp ce ma uitam la profilul ei ca sa vad daca gasesc o poza cu ea cu partea din spate a părului mi s-a închis telefonul.
Stiu ca numele fetei era Eleonora (dar era scris ceva de genul e_l.o_n...) dar nu stiu exact, am încercat sa caut dar nu am gasit-o. Și stiu ca era din Sibiu.
Întrebarea mea este, știe cineva despre ce fata vorbesc?
Adică este cineva din Sibiu, care o cunoste sau știți de ea?
Stiu ca povestea si intrebarea sunt ciudate, dar exact asa vreau sa ma tund si eu. M-ar ajută mult dacă cineva mi-ar spune cum o cheamă pe Instagram.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, da-mi funda.batting eyelashes
https://instagram.com/____e.l.e.o.n.o.r.a____?igshid=14nh0ci1znef9

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult.
Chiar apreciez.
Despre ea vorbeam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JamesWatson):

Oricand Watson, cu drag Sherlock. rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia uita-te in istoric, ar trebui sa-ti apara accesarea profilului ei acolo.

| Simpatic a răspuns:

Ce intrebari aveti unii.
Eu zic sa pui un detectiv particular ca sa-i dea de urma.
Daca esti de pe planeta Pamant stii sa explici si fara sa vezi "filme"

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Pe bune, nu esti capabil sa cauti un cont pe Instagram?

| OctavianSps a răspuns:

Eu cred ca nu este vorba neaparat de tunsoare, cat este vorba de faptul ca iti place de ea, sau te-ai indragostit laughing Pentru ca altfel cautai stilul de tunsoare pe net si gaseai sigur, nu stateai sa o gasesti pe ea. Succces.

| Adry05 a răspuns (pentru OctavianSps):

Si de unde sa stie cum se numeste stilu tunsorii ca s-o caute pe net?

| OctavianSps a răspuns (pentru Adry05):

Sa fim seriosi, toate tunsorile se stiu in ziua de azi...

| JamesWatson explică (pentru Adry05):

Multumesc de înțelegere. O să încerc să mă uit acum pe istoric. Sa o gasesc. Muluemsc de sugestie

| Adry05 a răspuns (pentru OctavianSps):

Aam. ba nu?! laughing Eu ma duc si-i zic sa-mi tunda varfurile, mai stiu de drept, filat si V, atat, da daca vad ceva mai deosebit intr-un loc habar n-am cum se numeste. O fi si cazu lui, nu-i hairstylist sa stie toate tipurile de tunsori

| OctavianSps a răspuns (pentru Adry05):

Ai dreptate, dar totusi laughing

| JamesWatson explică (pentru Adry05):

Da. E si cazul meu. Nu prea le am cu tunsuirile