| Alle15 a întrebat:

OFER FundaVOT primului rasp corect :). As dori sa va intreb daca Luciul de buze Rose Kisses de la Avon in forma rotunda cu capac de trandafir ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ) are vreo pensula cu care se aplica pe buze, sau este mai solid si sa aplica direct? Astept raspuns sigur si urgent.

Răspuns Câştigător
| andreeamaria1999 a răspuns:

Nu vine cu pensula..si eu am si e mai solid si nu are nevoie de pensula..Doar daca vrei tu sa folosesti tu cu pensula.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este solid și îl aplici cu pernița degetului sau cu o pensulă specială pentru aplicarea gloss-ului solid!
Pa, pa.