| Imidaifunditsa a întrebat:

Am comandat de la Avon luciu de buze cu bila http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/luciu-buze-bila-p-4 792.html
cam peste o saptamana primesc, si sunt foarte curioasa sa vad cum e... Cei care au folosit imi pot spune cum e? Dau fundita pentru cel.mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Thhe a răspuns:

Buna! Si eu mi-am comandat un luciu de buze cu bila de la Avon si de-abia astept sa il primesc! Are o colega de la mine din clasa si i l-am cerut sa vad cum e! E super fain si miroase foarte bine! Te pup si sper ca te-am ajutat! happy

| Imidaifunditsa explică (pentru Thhe):

Da,si eu l-am primit.E superlove struck Am cumpar luciu cu bila cu miros de piersica.tongue Ador:X A meritatbig grin:X

1 răspuns: