| cRISS_5944 a întrebat:

Este bun luciul de la avon pentru volum? http://reduceri-avon.ro/......light.html

Răspuns Câştigător
| BuBu_5403 a răspuns:

E foarte bun il am si eu chiar ti se umfla buzeel ca sa spun asa pentru ca are niste particule mentolate si alea iti umfla buzele si arata super:X

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Il am si eu.Este foarte bun!love struck

| madducu a răspuns:

Iti recomand luciul de buze VeryMe de la Oriflame.Am incercat multe luciuri de buze(si de la Avon, si de la Oriflame) si acesta este de departe cel mai bun.Deci te stergi pe buze si culoarea inca ramane.Nu mai straluceste dar culoarea ramane pe buze.
La celelalte luciuri de buze,cand ma stergeam,se ducea de tot de pe buze,si culoarea, si stralucirea aceea specifica luciului de buze.
Sincer, merita sa-l incerci:*Si costa doar 10 lei.
PS:Are un gust:OMneammm.Super bun:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Geannni a răspuns:

Da,e foarte bun.
Mie chiar imi place.

| alexutzaa_1567 a răspuns:

Da este destul de bun daca ai nevoie sa faci comanda la avon id meu este alexadulcikta din craiova numai. este bun

| nicoleta_1754 a răspuns:

E super bun

| nicoleta_1754 a răspuns:

E destul de bun