| ѕтαяχωαяѕ a întrebat:

parul meu are foarte mult volum si nu stiu cum sa scap de el.Il indrept cu placa dar imi e frica ca pana la urma mi se arde (pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva si ma indrept cu ea de ceva vreme), am fost si la frizer si mi-am luat din volum dar tot imi sta infoiat si nu mai pot sa-mi iau tot timpul din volum pentru ca dupa imi sta prea infoiat in sus.nu stiu ce sa fac crying
daca stiti solutii care ma scapa de volum (nu chiar de tot volumul laughing spuneti-mi si mie va rog.
Fubda la cel mai bun si vot la ceilalti
mz:X

8 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Tunde-l la zero

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Imi dai mie.laughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Depinde si ce sampon folosesti. Daca folosesti Wash& Go e normal sa ai mai mult volum, eu folosesc Syoss si sa stii ca nu da foarte mult volum. Daca nu merge nici asa atunci incearca sa faci ca mine. Parul meu nu e nici drept da nici ondulat, asa ca dupa ce-l usuc cu feonu`mi sta ca o matura, si de-aia dau si cu pieptanu in acelasi timp cand il usuc, incearca si tu poate la tine merge.

| BaяbieGυяl a răspuns:

Buna! Nu'ti mai indrepta parul cu placa fiindca ti'l arde in timp nu pe moment se tocesc varfuriile si multe altele, du-te la coafor si fileaza'l.Eu in locul ta mi l'as lasa asa, cate fete nu si'ar dori sa fie in locul tau si sa aiba volumul tal. sper ca te'am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| hapyyy a răspuns:

Pai te duci la coafor si ii spui sa til fileze si va avea un spect de par rar, asa sunt si eu, m-am tuns si acum am un breton intr-o parte si sunt in scari si mi la filat si pare mai rar, funda?

| hapyyy a răspuns:

Dar daca este parul des lasa-l asa ca mai tarziu si la facultate cand te chinui sa inveti si te stresezi iti cade parul, dupa ce faci copii iti cade, si sa aiba din ce sa cada.dar daca vrei neaparat poti sa te duci la coafor si sa til fileze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce faci baie, iti dai cu ulei de masline pe parul ud. Dar sa nu iti dai mult, doar putin. Si dupa iti usuci parul. big grin