| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Pe 31 noiembrie este Halloween. Nu am nici-o idee in ce sa ma imbrac. As fi vrut sa fiu papusa Chukie. Nu vreau sa imi cumpar costum.. Vreau ca, costumul sa fie facut manual. Cineva sa imi dea o idee cum sa il fac. Fundita

3 răspunsuri:
| IMINENT a răspuns:

Da-te cu faina si Ketchup pe fata.

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Poti sa iei un cearceaf si sa ti-l pui pe cap si unde ai ochii sa faci o gaura cam cat un ou si la nas sa faci 2 gauri mici pentru a putea respira!
Asta este cea mai simpla idee pentru halloween si nu necesita multi bani (dar ai grija ca cearceaful sa fie alb pentru a parea ca esti o fantoma
Faci cum vrei!
FUNDA?

| chocolatesweet007 a răspuns:

Holleween-ul a fost pe 31 octombrie. Pe 31 noiembrie este sf Andrei happy