| danielahopes a întrebat:

Peste cateva zile as vrea sa merg sa ma tund si nu gasesc absolut nici o tunsoare care sa imi placa!

Am parul saten inchis, lung pana la talie, doar ca suvitele din fata de langa obraji sunt lungi doar pana la putin jos de umeri. Parul meu nu are volum, si de multe ori vreau sa il mai infoii sa-i fac cate ceva dar niciodata nu sta si as vrea o tunsoare care intr-un fel sa-mi dea si mai mult volum si sa fie mai crazy.

Nu vreau sa iau din lungimea parului, decat din varfuri, si nu vreau breton, vreau o tunsoare mai infoiata, cu volum, doar suvitele din fata eventual le-as vrea mai scurte...

Deci are cineva vreo idee, adica vreo poza cu o tunsoare de genu? laughing [ tinand cont ca am si 14 ani si as vrea ceva mai tineresc, ceva adecvat varstei mele ]

Răspuns Câştigător
| Florentina_7104 a răspuns:

Incearca sa mergi la salon unde sa iti recomande o anumita tunsoare.Important este sa iti stea bine cu ea. Daca vrei sa ai volum tunde-te in scari.

| danielahopes explică (pentru Florentina_7104):

Da, multumesc mult. happy

| Florentina_7104 a răspuns (pentru danielahopes):

Cu placere!winking

11 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Eu una îţi sugerez să nu te tunzi, părul lung e foarte frumos. Dar dacă totuşi vrei o schimbare, fă-ţi un breton drăguţ şi de restul părului nu te lega, sau dacă vrei, ia-ţi vârfurile.
Părerea mea.

O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce spui de tunsoare bob asimetric?
Te pup!

| presus a răspuns:

Buna. Sincer e mai bine sa-ti lasi parul lung, cred ca esti mai frumoasa asa... adica este parerea mea personala. Imi plac fetele cu parul lung deci. laughing. Nu te tunde!;">

| danielahopes explică (pentru presus):

Pai parul tot lung vreau sa mi-l las, dar as vrea sa nu fie asa drept si sa am mai mult volum si sa il fac in scarite... ceva mai sofisticat sa zic asa. laughing

| presus a răspuns (pentru danielahopes):

Aa, scuze;">

| kriss45 a răspuns:

Daca nu vrei sa iti iei din lungimea parului incearca sa te tunzi cu calota scurta uit si o poza 2Fuploads%252F2011%252F12%252Ftunsori-2012-fata-rotunda.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.girlsgocrazy.info%252Fsearch%252Ftunsoare-fata-lunga%252F%3B520%3B771 este a doua poza se vede mai clar sper ca te-am jutat

| danielahopes explică (pentru kriss45):

Mai trimite-mi odata link-ul de la poze, ca nu merg. sad

| kriss45 a răspuns:

Incearca sa te tunzi cu calota scurta uite o poza eu am fost tunsa asa si mi-a placut2Fuploads%252F2011%252F12%252Ftunsori-2012-fata-rotunda.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.girlsgocrazy.info%252Fsearch%252Ftunsoare-fata-lunga%252F%3B520%3B771 sper ca te-am jutat