| Sunshine ♥ a întrebat:

TPU! akusi incepe scoala.si nu prea stiu cum sa ma imbrac in prima zi
imi puteti da niste idei? va rog mult
ofer fundita pentru cea mai reusitha tinuta:X:X
:X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

O pereche de blugi negri sau albastri, cu o camasa in carouri sau in dungi si cu o vestuta sau poate o curea in jurul taliei...sau poate in locul camasii` preferi o helanca. Poti purta tenesi sau balerini...depinde ce preferi, desii` ambele optiuni mi se par confortabile + cateva accesorii
Sper ca ti-am fost de folos :*

| Anonima_8669 a răspuns:

POi ai putea purta o pereche de blugi, o camasa sau o bluza. o vesta sh convesri. succes:*