| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

Indata incepe scoala. cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala?:*

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa te imbarci deosebit, dar si in limita decentei, adica totusi este prima zi te scoala, si vei fi admirata si intr-o tinuta decenta, insemnand o pereche de blugi lungi si o bluzita sau in tricou dragut, poti sa-ti pui si o vestuta simpatica, sau chiar o cravata pentru. fete, pusa la caterinca. Eu zic ca ar arata foarte bine, cum crezi si tuwinking! Sper sa-ti gasesti ceva de imbracat, care sa fie dragut dar sa te simti si tu binehappy!
Si apropo, succes la scoala!:*

5 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
O pereche de jeansi(pot fi si colorati-verde,grena)cu o camasa in carouri, sau din voal cu imprimeu floral, sau o bluza simpla cu maneca putin bufanta la care sa asortezi o vesta si un lantosor mai lung.Ca si incaltaminte iti recomand balerini. Poti intregi tinuta cu o geanta mai mare, care are o culoare din tinuta.
parul lasa liber, intins cu placa.
mult succeshappy

| AnnePlatt a răspuns:

O pereche de blugi sau pantaloni negri cu o camasa deschisa la culoare (crem,bej sau alba) cu o curea ingusta colorata si o pereche de balerini colorati, iar bijuterii :-? un lantisor din argint si un ceas.
Iar, daca ma lasi sa te ajut si cu parul...Este cea mai la moda impletitura se numeste "Coada de peste" uite o imagine cu ea si un tutorial: http://frumusete.ele.ro/images/poze/co67.jpg
http://video.acasa.ro/......1ebdd.html
Sper ca te-am ajutat!
Funda te rog?

| Zoet a răspuns:

Jeansi + bluză albă de şcoală

| Miranda29 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Asa ma imbrac eu mereu cand e cald afara sunt sigura ca toti o sa te admire.

| SandraMikyZu a răspuns:

Un tricou dragut cu blugi negri bretele negre o palarie o manusa fara degete si o bluza potrivita stilului