| ionescuandrada2000 a întrebat:

Peste catva timp o sa am o petrecere de sfarsit de an(in clasa). Problema este ca nu stiu cum sa ma machiez,cum sa ma imbrac si cum sa ma coafez.Dau FUNDA la cine imi spune cum sa ma machiez, cum sa ma imbrac si cum sa ma coafez.

Răspuns Câştigător
| Alicia98 a răspuns:

Poti sa te machiezi usor si nu prea strident, cu culori deschise. Parul poti sa il ti intr-un coc, sau sa il lasi leber, usor ondulat sau indreptat (depinde de tipul tau de par) si poti sa te imbraci intr-o rochie semilunga, de o culoare deschisa.
Mie imi place asta : https://www.google.ro/......ps?/search

| ionescuandrada2000 explică (pentru Alicia98):

Da,dar cum sa ma machiez?

| ionescuandrada2000 explică (pentru Alicia98):

A da! Si ce pantofi sa port? Si cum sa-mi fac manichiura?

| Alicia98 a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Pantofi albi cu toc si manichiura alba / french cu modele roz (ex. flori). Imi dai odata funda aia?

5 răspunsuri:
| MirelaNicoleta a răspuns:

:D ce haioasa esti!
- fardul nu se mai poarta deci iti recomand creion de ochi si rimel
https://www.youtube.com/......tps?/watch
-de imbracat am observat ca dantela este la mare purtare, fie imbraci o rochita fie o bluzita cu pantalos