| Dya963 a întrebat:

Peste o saptamana si ceva incepe scoala. Am uniforma din vesta neagra, camasa alba/albastra, cravata rosie/albastra si in jos orice dar sa fie negru..imi dati niste idei de incaltaminte, frizuri, pantaloni, ghiozdan, geci..etc (cu link daca aveti)
Funda:*

Răspuns Câştigător
| xSkillexCatsxxBlackxx a răspuns:

Incaltaminte: Niste tenisii (ar arata grozav) sau balerini
Pantaloni: Ginsi negri big grin
Ghiozdan: Negru ca sa mearga cu orice. sau chiar alb
Daca ai vesta chiar nu vad rostul sa mai ei si o geaca big grin
Parul: pai am citit ca toamna aceasta se poarta drept big grin
Deci lasa'l pe spate big grin
Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Ia-ti niste blugi stransi pe picior negrii simpli, niste tenesi d-aia all star rosii sa iasa in evidenta, chiozdanul la fel, rosu, iar parul fa-l impletit si lasa coada pe o parte asa. :*

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Poi poti sa-ti cumperi blugi negri ghiozdan se potriveste rosu geaca neagra frizura normala