| karrry9999 a întrebat:

Buna voi ce uniforma aveti la scoala si de unde sunteti? dau vot si funda la uniforma cea mai interesanta nu trebuie sa mintiti.eu am cravata rosie si camasa alba ca pantaloni putem avea ce vrem

8 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Rochie alba cu carouri albbastra, iar peste un sort albastru inchis si guler alb... abia astept clasa a 4-a *fara uniforma* sunt din Timisoara scoala Generala nr. 7

| IateyourCookie a răspuns:

Hey sint din buc, colegiul I.L.Caragiale (dorobanti) si nu avem decat un tricou alb pe care il putem inlocuii cu o camasa/vesta orice, dar sa fie albe.Am auzit ca de la toamna cica ne-ar baga uniforma completa...NUUUUUUUUUUUUUU crying laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlerimxD a răspuns:

Eu sunt la liceu și nu vom avea uniformă love struck

| karrry9999 explică:

Eu craiova

| HappyPebbles a răspuns:

Noi avem pantaloni/fusta(preferabil din material negru/bleomaren, dar avem voie si material gen jeans), bluza alba si cravata bleu(care nu e obligatorie).happy

| roxanikaroxanne a răspuns:

Pai eu sunt din Constanta :X si avem uniforma gen: iarna avem blugi lafel...camasa si in loc de o cravata avem o esarfa legata stil cravata[ mov]. Iar vara avem, camasa inflorata[fetele, mov] sarafan sau fusta tot mov. Si aceiasi esarfa:X Fundaapuppy dog eyes

| iulioara a răspuns:

Eu am ca tine doar ca pantalonii de blug. Sunt de la Cuza din ploiesti.