| ღKittyღ_1281 a întrebat:

poti sa devii reprezentant avon chiar daca nu ai peste 18 ani?

12 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Da, cu buletinul unui parinte.

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Dap sa stii ca trebuie sa ai 14 ani ca sa fi reprezentant nu 18tongue o prietena de-a mea este da pe buletinul mamei salebig grintongue trebuie sa ai buletin ca sa fi reprezentant daca nu poti fi pe buletinul mamei taletongue

| Geo0_1971 a răspuns:

Da, daca ai pana in 14 ani va trebui sa faci pe numele parintilor deoarece ai nevoie de buletin. Daca ai peste 14 ani este ok pentru ca ia nevoie doar de buletin :*.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da. o pr de-a mea are 15.16 si este reprezentant, si o pr de la mine din clasa care are 14 ani,.
PaPa PuP

| Epurean a răspuns:

Da.Trebuie sa te duci la un sediu Avon sau sa vorbesti cu un reprezentant

| winchesters a răspuns:

Da,o prietena de-a mea este si are 15 ani.

| blahblah_7366 a răspuns:

Da

| ThinkBlue a răspuns:

Da.

| buhaha a răspuns:

Buna kitty eu sunt coordonatoare avon si as pute sa te inscriu la avon daca vrei. poti deveni reprezentant daca nu ai 18 ani pe numele mamei tale sau tatalui. daca vrei sa iti explic mai multe ma poti suna la 0737142950 sau intra pe adresa mea de mess buha_andreea86@yahoo.com.te astept sa vb. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza? big grin

| KissSummer a răspuns:

Da poti sa devii. dar nu stiu ke naiba trebuie sa semneze unu`l dintre parintzi chatterbox. pentru a fi de acord cu conditziile oferite de avon.:*

| silviu_4058 a răspuns:

Da, sora unui prieten de-al meu este si are 16 ani