| ilinc a întrebat:

poti sa devii reprezentant avon si oriflame la varsta de 14 ani?

Răspuns Câştigător
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Tu poţi face comenzi, dar mama sau tatăl tău să fie trecuţi acolo şi da trebuie să dai buletinul la poştă pentru a lua coletul.

6 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Sigur ca da dar iti trebuie un părinte happy.

| roxanamariaa a răspuns:

Da, poti happy
Eu am fost reprezentant Avon si la varsta de 12 ani happy
Singura chestie e ca ai nevoie de o semnatura a unui major.

| ilinc explică (pentru roxanamariaa):

Mai am o intrebare: nu trebuie sa dai buletinul la posta ca sa iei coletul?

| ande06cata a răspuns:

Pe numele tau nu, pe al altei prsoane majore da. sau pe numele tau dupa ce faci 16 ani, asta in politica Oriflame. Detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

| piciu12 a răspuns:

Poti

| EMA13014 a răspuns:

Se poate, si eu am 14 ani si o data cand eram prin centru cu mama mea o rapresentanta de la avon m-a intrebat daca as vrea sa fiu si eu una.Eu i-am spus ca nu pentru ca am 14 ani si ea a zis ca pot fi rapresentata oricum la varsa mea dar trebuie sa se inscrie mama mea pentru ca este majora si eu pot sa ma ocup de cataloguri vanzari etc. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun si ca ti-am fost de ajutor.