| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta poti fi reprezentant Avon?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| candy_2919 a răspuns:

Vrei sa devi reprezentant "Metropolitan Selection"?

Intra aici si vezi catalogul online: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/

Apoi intra pe site si citeste despre avantajele pe care le ai daca te inscri si daca inscri si tu la randul tau pe altcineva !

http://www.metropolitan.ro

Ai reducere de 25% ca fiind reprezentant si poti ajunge chiar si la 30% reducere!
Pentru inscriere foloseste acest cod: CM6lwS2Y insa daca ai intrebari,nelamuriri sau nu sti cum sa faci comanda lasa-mi un mesaj si iti pot da mai multe detalii! Putem tine legatura si orice nelamurire ai ,ma intrebi pe id.ul de mess: madytzzu_c18.

Bafta! Eu zic ca merita !

| Sin a răspuns:

18.

Slavic dai numai raspunzuri idioate ca nu ai ce face.

Răspuns utilizator avertizat
| girllll a răspuns:

Da-mi add: florydanyela si iti zic tot ce vrei sa stii despre avon

| ancaid a răspuns:

18 ani pe numele mamei, tatului, etc; id ancasimanu pentru mai multe detalii

| lolitagirl a răspuns:

Poti sa fii si la 14 ani cu acordul parintilor :X.

| Slavic a răspuns:

| Rukhsandra a răspuns:

Dupa 18 ani pana atunci poti sa fi doar delegatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand primesc cardul avon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa fiu si eu reprezentant avon... dar nu am 18 ani... pot sa fiu reprezentant chiar daca am 16 ani?

| Andrei_2426 a răspuns:

Am o prietena e reprezentant avon si are 15 ani si mai am o prietena si ea e reprezentanta si are 14 ani

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Dupa 18 ani.
poti fi si mai devreme.
dar pe numele parintilor/surori/frati.

| liviugulea a răspuns:

Poti fi dupa varsta de 18 ani in care ai un comision intre 20 si 30 % dupa ce o sa fi reprezentatul lor cu o vechime de un an si tot o data vanzarile necesare te pota eface cordonator iar acolo vei avea si un salariu fix de la ei