| AlexisM999 a întrebat:

Bună TPU! Revin cu o întrebare cam, stupidă DAR CHIAR AM NEVOIE DE AJUTOR.Cu ce a-și putea să mă îmbrac la târgul de Crăciun? Ceva drăguț, modest, sau, nici nu am idei... Aștep întrebări! happy

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te imbraci in costum de Mos craciun sau spiridus happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești de vânzare la târg?

| gabicoo a răspuns:

În Crăciuniță!
Fustă scurtă de două palme, sutien cu burete, bluză strâmtă și pulover mulat, căciuliță, etc.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu am mai fost de ani buni, dar îți spun din experiența ultimei dăți în care am fost: cu ceva FOARTE gros.

| Vântulalb a răspuns:

Ce vei fi tu la Targul de Craciun?
Prezinti ceva sau doar simplu vizitator?

| AlexisM999 explică (pentru Vântulalb):

Simplu vizitator (doar că... nu pot să ies din casă oricum XD )

| Vântulalb a răspuns (pentru AlexisM999):

Te imbraci cu ce iesi tu de obicei, in ce te simti bine. Doar ca acum trebuie sa fie mai gros,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine sa te îmbraci.

| brokxy a răspuns:

Sincer nimanui nu-i pasa cu ce te îmbraci si nu se uită dar daca ai întâlnire cu un băiat este altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Endita4689 a răspuns:

Îmbraca-te cu ceva drăguț, dar în ton cu sezonul.