| Didi908 a întrebat:

As vrea si eu niste idei de cadouri de craciun dar nu prea scumpe ex: laptop, PSP, etc. ceva modest dar ff dragut! Funda

7 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Un parfum, o geanta, pantofi, haine eventual, poate o chitara laughing, un set cu inel+cercei+colier, sau separat, un MP4 sau 3 (sunt chiar si la 180 lei, dar nu sunt de calitate prea buna) sau pur si simplu (daca vrei sa daruiesti) ceva facut manual, de tine (origami, quilling, cercei, brose, inele) si eu fac sa stii! Te poti inspira de pe YOUTUBE. Daca vrei un cadou pentru tine este mai complicat deoarece noi nu stim gusturile tale, ce marime porti laughing...deci, depinde si de varsta.3-10 ani jucarii, 10-15 electronice, pet (laptop, PSP, animale, CD-uri cu muzica/filme, MP4, telefon, un bilet la un concert, etc )! Sper ca te-am ajutat! Funda te rog!

| Didi908 explică (pentru LalLyBoOmD):

Fa chopchila tampita! da-mi contul inapoi de miss bimbo ca te omor!

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Didi908):

Wee

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Didi908):

Vriei saii iaau tpuul?

| Didi908 explică (pentru LalLyBoOmD):

Cine draq esti?

| Didi908 explică (pentru LalLyBoOmD):

Wee... ce vrrei si cine draq esti ca dau cu tine de toti peritii tuti gatu m-ati!

| Andreea27ani a răspuns:

Depinde pentru cine sunt cadourile.Sunt magazine specializate in care poti gasi cadouri foarte simpatice si ieftine. De exemplu poti gasi figurine de ceara cu tema de sarbatori si multe altele.