| Anonimcic a întrebat:

se apropie 1 septembie si nu stiu cum sa-mi aranjez parul..as vrea niste sfaturi..sunt clasa 10-a. As vrea si niste poze cu ceva rochite sau pantaloni cu care as putea purta la 1 septembrie!
Multumesc anticipat!:* Cele mai multe..si cele mai frumoase, vor primi fundita!:* Puup!

7 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Dar ce e pe 1 septembrie? Adică de ce e o zi mai specială?

| Anonimcic explică (pentru Meow15):

Pai se incepe scoala..si vreau sa fiu mai deosebita..simpla dar deosebita/speciala..credca intelegi?happy

| Anonimcic explică (pentru Meow15):

Pai e prima zi de scoala, si vreau sa fiu simpla si speciala!

| Meow15 a răspuns (pentru Anonimcic):

Şcoala începe pe 16 septembrie. Aş vrea şi eu să înceapă pe 1 pentru că o aştept din iulie laughing big grin. Dar aşa am înţeles, pe 16.

| Anonimcic explică (pentru Meow15):

Pe 16? ..De ce pe 16?

| Meow15 a răspuns (pentru Anonimcic):

Aşa am citit pe net. Eu ştiu că normal şcoala începe pe 15 septembrie, dar cum nu cade 15 într-o luni în fiecare an se ia cea mai aproapiată zi de luni. Aşa ştiam eu :o3.
Uite :
http://www.scoalaedu.ro/......i-de-Pasti