| SLeVeN a întrebat:

Vreau si eu niste idei in materie de par la baieti adica majoritatea prietenilor/colegilor mei au pleata si incerc si eu sa'mi las am parul destul de mare dar acum nu stiu cum sa il aranjez sa arate cat mai bine. Daca ati putea sa imi dati si mie niste poze sau ceva sfaturi va rog...

Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Stai in fata oglinzii si incearca mai multe idei si vezi care iti sta bine, care te avantajeaza. Poti merge la frizer / hair stylist sa te tunzi putin, sa iti dea o forma. si ii spui de planurile tale. si asa te poate tunde ca sa iti stea bine si mai incolo, cand o sa-ti mai creasca parul si mai mult.
Poti sa-i intrebi si pe prietenii tai ce fac cu parul, cum si-l aranjeaza. ei ar trebui sa aiba experienta deja.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tine exclusiv de fizionomie si de par. Eu il impletesc la spate sau il las liber. Nu te lua dupa altii, s-au dus vremurile cand baietii isi lasau plete ca sa fie la moda, ori e felul tau de a fi, ori iti sta bine, dar nu iti lasi plete ca sa te incadrezi in peisaj, personalitatea ta unde e?

| Dorinel a răspuns:

Trebuie sa ai parul mare si incearca sa imprumuti o placa si joacate cu ea si vezi cum iti place sa iti stea parul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai parul mare trebuie sa ti-l faci cum iti place tie nu la alti
incearca tot felul de coafuri si care iti place mai tare aceea sa o porti succes
PS si eu am parul mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai in fata oglinzii si incearca digerite freze.si eu am parul mare si il dau intr-o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul mare de preferat imi place sa-l dau intr-o parte dar de obiceo mi-l zbarlesc si imi sta chiar bine depinde cat de mare ai parul.Mult Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man si eu m-am dus la frizer si mo tuns chelbos si de atunci sta ca naiba parul asa ca mai bine nu te du decat daca e vreo cuno