| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poate creste in inaltime dupa inchiderea cartilajelor de crestere?

5 răspunsuri:
| raluca111232 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Da mersi, problema la mine este ca nu as mai vrea sa cresc ca deja sunt prea inalta in opinia mea

| DrunkenRat a răspuns (pentru raluca111232):

Nici euthinking Am 1.70 m in h. Si consider ca este perfect asa. Dar nu cred ca voi avea mai mult (ever). Tu cat ai, daca consideri ca e prea mult?

| raluca111232 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Am in jur de 1.78

| DrunkenRat a răspuns (pentru raluca111232):

Ah, dar e okay oh go on Chiar perfect, sincer nu vad de ce sa iti faci probleme happy