| FunnyLoOVe a întrebat:

TPU! Sprancenele mele sunt rare si nici nu se vad prea bine, ce as putea folosi pentru ca sprancenele sa fie mai dese si sa se cunoasca?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Am cateva cliente care au venit la mine cu problema pe care o ai tu si le-am recomandat sa foloseasca Crema pentru sprancene Shasho.
Mod de folosinta:

v Sprancenele se spala si se usuca inaintea aplicarii cremei Shaho si se lasa sa actioneze 3 - 4 ore, dupa care crema se indeparteaza prin spalare.

v Se poate folosi zilnic.

Precautii:

- NU folosii acest produs pe parti ale corpului unde nu doriti o crestere accelerata a parului.

- Numai pentru uz extern.
Sau poti sa mergi la cine te penseaza si sa-i spui sa iti faca sprancene cu creionul sau un tatuaj(care este aproximativ 200 lei)
Cu creionul iti va putea da ce forma doresti si nici nu-ti va lua mult pe ele. Sper ca ti-am fost de folos.Mult Succes happy

5 răspunsuri:
| regina a răspuns:

Bunakiss
uleiul de ricin este foarte bunhappy

| DroGuleTz a răspuns:

Buna bibu pai nu-i nimic incearca sa-ti dai cu apa si p rma cu o periutza mica peste ele o sa se vada momos pup dolce big grin funda?:dpuppy dog eyes

| Baton a răspuns:

Mie imi place la fete cand se fac cu creionul
arata foarte bine in plus de asta poti da forma care tio doresti mult mai usor happy

| xoxopink a răspuns:

Poti folosi un creion special pentru sprancene :)...Il poti cumpara de la magazin sau il poti comanda de la avon! Uite aici un site care poate te va ajuta:http://www.avon-shop.ro/......-2193.html

Funda :d; x

| any_1555 a răspuns:

Pai le poti da cu, creion de ochi.