| DixieIsCrazy a întrebat:

Stici cvumva cam cat tine vopseaua semi-permanenta de la Directions? big grin
as dori sa imi fac suvite roz dar nu stiu daca este buna vopseaua si cam cat tine in tar big grin
plzz help puppy dog eyes
dau funda si vot ca de obicei:*

Răspuns Câştigător
| Sheili a răspuns:

Pot sa-ti spun ca tine multisor.Depinde cat de des te speli pe cap
tine la fel ca si o vopsea normala 7-8 saptamani ( stralucire)dupa aia incepe putin sa se schimbe o nuanta mai inchisa
foloseste un sampon pentru par vopsit si n-o sa mai ai probleme ca sa ti se duca

1 răspuns:
| ammona a răspuns:

Poti sa incerci aici www.pisica-neagra.ro - acum au toate produsele directions :)
Eu folosesc vopseaua si sampoanele de vreo 3 ani. Ce-i drept...am incercat sa utilizez culori apropiate deoarece pot si combinate. si asa m-am decolorat doar de 2-3 ori pe an... si parul meu este chiar f ok.