| danamihaela95 a întrebat:

Buna tpu.stie cineva de unde pot cumpara genti si portofele Luis Vuitton en-gross din Bucuresti. dau Funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| caractere a răspuns:

...Adica fake-uri, nu?!
Ca nu ai tu bani cat sa iei en-gross LV (R)

Fake-uri gasesti in targ la Vitan(Autovit).

| danamihaela95 explică (pentru caractere):

rolling on the floor) de unde sti u ca nu am bani?laughing

| caractere a răspuns (pentru danamihaela95):

Daca aveai banii, nu puneai o intrebare de-acest tip(as numi-o eu cumva). Cine are banii pentru asemenea achizitii, detine si informatii. Sau daca nu le-ar detine, in niciun caz nu le cauta pe TPU.

| danamihaela95 explică (pentru caractere):

Nu m-am interesat unde pot gasi.nu am fost sa caut aici in bucuresti.stiu in alte tari unde se pot gasi dar nu aici.si pana la urma nu este problema ta daca am eu sau nu bani.eu am pus o intrebare nu esti obligat/a sami rasp.(valabil pentru toata lumea)raspunde cine vrea nu stau sa ma cert cu lumea pentru nimic.