| Tzatzikii a întrebat:

De ce e lumea așa înnebunită după brandul Louis Vuitton? În ultimii ani am tot văzut persoane ba cu genți,ba cu haine, ba cu portofele care aveau modelul specific acestui brand.Chiar azi am văzut o femeie cu rucsac Louis Vuitton.N-am înțeles niciodată de ce e așa popular.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac produsele de la acest brand. Nu e că "vulpea nu ajunge la struguri", ci doar că le consider oribile.
Nu-mi place nici logo-ul brandului, nici culoarea aia maro.
Nu mi-aș cumpără nimic de la aceasta marca, nici să fiu multi-milionara.

Cei care poarta produse de la acest brand, o fac pentru fală.
Stai liniștită că majoritatea sunt fake-uri. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca e foarte usor recognoscibil si a fost popularizat de mai multe vedete.