| aurora006 a întrebat:

TPU! Stie cineva unde imi pot vinde parul? Saloane de frizerie/coafura, firme de peruci care le si fabrica, etc etc. As vrea sa-mi schimb look-ul si ar fi bine sa nu-l arunc, ci sa-l vand.
Am tot cautat pe internet in diferite moduri, dar nu am gasit deloc ceea ce ma intereseaza pe mine. Va rog mult, daca cunoasteti persoane care cumpara, sa-mi spuneti... Sau daca stiti vreun link de pe internet, ar fi bine.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Parul se vinde la kg si se cumpara de la 25cm in sus. Daca ai un par lung poti merge la saloane si daca nu se ocupa cu asa ceva acolo, atunci te vor indruma ei spre cineva din oras. Daca nu, poti cauta pe internet.
In afara se vinde foarte scump(pana la 5000 euro 1kg) asa ca incearca sa obtii un pret cat mai mare.

| aurora006 explică (pentru Bondarel99):

De cautat pe net am tot cautat, dar nu am gasit nimic. Tu nu stii pe nimeni? Niciun salon, ceva? Daca da, te rog, spune-mi.

| Bondarel99 a răspuns (pentru aurora006):

Pai trebuie sa fie saloane care furnizeaza par sau sa cauti afise pe stalpi(erau multe intr-un timp).Eu nu pot sa te ajut, chiar nu am idee de un loc exact.Intreaba la un salon.

| Anonimus12468 a răspuns:

Ai putea sa le donezi unui spital unde sunt multi oameni cu cancer. Ar fi un gest frumos. Un site unde poti sa-l vinzi nu-ti pot spune pentru ca nu stiu din ce oras esti. Cand imi zici din ce oras esti o sa-ti dau niste site-uri

| aurora006 explică (pentru Anonimus12468):

Sunt din Braila, dar nu ar conta daca cumparatorul ar fi din alt oras.