| KeepCalmAndLoveNicolle a întrebat:

Stiti cum as putea obtine par cret ( bucle mici si multe preferabil ) fara a folosi un ondulator? Multumesc. :*

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Cu ajutorul unei placi de par: ia o hartie A4, si fa-o sul. Infasori o suvita de par, pe sulul de hartie, si dupa presezi cu placa. O sa iti iasa niste bucle superbe, mici si dragute (eu asa mi-am facut de revelion, si toata lumea ma intreba cum mi-am facut buclele)
Bafta :*

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Incearca imediat dupa ce il speli sa pui bigudiuri
sau incearca sa impletesti suvita cu suvita iti va lua maii mult dar rezultatul este unul superb

funda?batting eyelashes

| ANAHsneaman a răspuns:

Il poti impleti dar sa-l lasi ceva timp eu asa fac fara ondulator big grin succes.

| Hugg a răspuns:

Poti sa il impletesti dupa ce te speli si sa il dai cu putin fixativ pe cozi, stai vreo 12 ore cu el asa, si iti va sta vreo 4 zile, pune.ti bigudiuri sau fale cu placa de par. funda?puppy dog eyes