| Alemari09 a întrebat:

Stiti cumva niste croitorii prin Bucuresti care sunt capabile sa faca o rochie, dar sa o faca bine? Sau daca vreau sa-mi fac o rochie la comanda, unde pot sa ma duc? Mentionez ca este o rochie destul de "complicata".Dau funda! Scuzati daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Este o croitorie buna in Militari pe strada Margelelor langa benzinaria Mol, doamna Georgiana Stan

2 răspunsuri:
| AdelaElena88 a răspuns:

Incearca atelierul Cristalinni.Te anunt ca preturile sunt foarte ridicate, nu mi-am cumparat nicio rochie de acolo( trebuie sa imi vand un rinichi ca sa pot sa fac asta laughing insa imi doresc ca intr=o zi sa am prilejul de a purta o asemenea creatie si nu numai ( macar pot sa visez si euhee hee

| dralexia a răspuns:

Mai bine închiriezi rochie www.rentdesignerdresses.ro