| kpoplover21 a întrebat:

Stiti vreun tratament, ceva cu care sa pot scapa de varfurile arse si despicare? :3
Dau funda! Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Foarfeca happy

| NoName0x0 a răspuns:

Nu mai folosi placa si eu folosesc un ulei de par pe care ma dau pe varfuri de la Swartzkopf Gliss : https://www.google.ro/......ps?/search

| Azazea a răspuns:

Si arse, si despicate, singurul tratament e foarfeca, te poti minti ca se pot repara cu tot felul de prostii...dar nu vor functiona niciodata...trebuie sa il tunzi

| Hiwaey a răspuns:

Sa scapi de ele nu poti decat daca le tai..sa le previi? poti. Inainte sa te speli poti sa iti dai cu ulei de masline/argan/ricin de la radacina pana la varfuri si dupa sa stai cu el in cap cel putin o jumate de ora. Sau poti sa iti faci diferite masti cum ar fi cea cu miere, galbenus de ou si ulei.
Si dupa fiecare spalare da-ti cu balsam si incearca sa folosesti cat mai rar placa/ondulatorul. Bafta.