| pauly_4780 a întrebat:

Sub ochi am niste vene mai pronuntate ( nu sunt cearcane ) cu ce as putea sa le acopar, sau chiar sa scap de ele. Mentionez sa spun ca fondul de ten nu le acopera asa de bine. Funda pentru cel mai folositor raspuns!

5 răspunsuri:
| Lexii a răspuns:

Sa scapi de eleraised eyebrows, scumpo nu stiu cum sa scapi de ele, nu ai vrea sa le tailaughing.
Pai daca fondul de ten nu merge incearca un corector ceva, probabil o sa le astupi putin daca nu de tot. obisnuieste-te si tu cu ideea nu mi se pare asa de tragic. Adica daca asa esti tu acum ce vrei, fiecare are defectele lui nimeni nu e perfect!
Succes.

| NimeniCelebru a răspuns:

Pentru incepu iti zic ca eu nu am, dar o colega de-a mea, DA.
Nu stiu cum sa-ti zic, dar ea a incercat totul posobil pentru a si le acoperi, insa in zadar.
Cu alte cuvinte:ASA TE-AI NASCUT, ASA RAMAI.
Dar acum sa nu dramatizam:Ea a incercat si cu un creion de ala corector de la AVON(nu fac reclama). I s-au acoperit in procent de 70%.
Sper ca te-am ajutat.
Mult succes!
:*:*
Fundaaa'?batting eyelashes

| MiRuNa_4294 a răspuns:

Pai ai putea sa te dai cu fond de ten apoi cu perle/pudra iar in caz ca tot se mai vad poti sa te dai cu o nuanta de fard alb chiar sub ochiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai ai putea sa te dai cu fond de ten si apoi cu perle/pudra si in caz de se mai vad poate merge cu o nuanta de fard alb pe care-l aplica chiar sub ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cearcane puneti castraveti proaspeti si lasale cam 5-10 min