| Elybcr66 a întrebat:

Bună TPU, sunt foarte urât și as vrea sa știu ce pot sa fac ca sa arat mai bine? https://prnt.sc/wM73HvcpgfUX

41 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Stii ce patesc cei ca tine care de fapt cauta atentie? ii baga in lista cate o fata sau un baiat dupa caz si apoi converseaza cu ei si continua sa ii batjocoreze, nu pentru ca esti urat ci pentru ca esti naiv!
TPU nu e locul pentru cautat relatii, crede-ma.
Cu frumusetea nu mai faci mare lucru in ziua de astazi daca ne raportam la ce gandire au tinerii in ziua de azi, ei sunt materialisti, de asta ai sa vezi fete de 15 ani cu barbati de 30, si femei de 30 cu barbati de 70!
Materialismul dicteaza!
Cine mai crede ca daca esti frumos sau urat conteaza asa de mult ca pe vremea lui Don Juan se inseala!
Nicio rabla dintre astea care au facut vocatie din a nu munci si a fi intretinute nu se va uita vreodata la un barbat frumos dar sarac! Deci ce concluzionam? conteaza cum arati sau ce bani detii?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai poți face nimic. Orice ai face, ai strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 20 de ani arătam altfel.

| Elybcr66 explică (pentru anonim_4396):

Asa și ce vrei sa spui?

| Elybcr66 explică:

Și ce tip sa caut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elybcr66):

Alea mai cuminți dar tot frumușele.

Cam așa

https://crosulsnm.ro/......uline.jpeg

https://coton.ro/......eg-1-1.png

| Elybcr66 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am șanse cu niciuna toate îmi zic ca sunt urât.

| Lioana a răspuns (pentru Elybcr66):

Nu cauti unde trebuie sau gusturile tale la femei nu sunt bune. Poate visezi la femei care nu sunt potrivite pentru tine. De preferat sa cauti in viata reala, nu pe net. Mai rar se creeaza cupluri durabile pe internet. Dintre prietenele mele, una singura si-a cunoscut sotul pe net, Restul toate in real.

| annoyingglitterposts a răspuns:

E greu dar nu imposibil să lucrezi la tine și să ai încredere în tine, să crezi atât de mult în tine, încât vocea oamenilor să nu mai conteze, contează ce crezi tu despre tine, iar tu dacă spui că ești urât, nu te aștepta să crezi când cineva te încurajează să nu mai fi axat pe chestia asta, totul pornește din interiorul nostru.

| robertocaras a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti urata fa

| robertocaras a răspuns:

Omule lui Dumnezeu ar trebui sa te doara in peleu de ce crede lumea despre tine, urat nu esti dar daca te crezi asta, o sa devii. Lasa gandurile negative si concentreaza-te sa devii cea mai buna versiune a ta.