| Balmung a întrebat:

Sunt rocker inrait si vreau sa am parul lung, dar acesta in loc sa creasca in lungime creste in volum. Cam cat timp cu aproximatie trebuie sa astept ca sa am plete?big grin

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Pai depinde.Acum esti chel?
Sa sti ca nu trebuie sa ai plete ca sa te numesti "rocker ". parl creste un cm pe timp de iarna, inr in timp de vara creste pana la 1.5 cm.Eu iti recomand ulei de ricin aplicat inainte de baie la radacina parului.Se gaseste la farmacie, si costa vreo 3 lei.Iti recomand ca macar 5 minute pe zi sa iti masezi capul.Si o sa stimulezi cresterea parului.

6 răspunsuri:
| florin752010 a răspuns:

Minim 6 ani

| niNNu a răspuns:

Intai du-te la frizer si spune-i sa iti ia din volum. Apoi lasa-l sa cresca cand creste mult si iar creste in volum iar mergi.asa faceam si eu cand aveam.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

As adauga ceva la ce a spus Nousername. spala'te pe cap cu sampon dupa cateva minute state cu uleiul pe par(altfel nu se spala - take it from my example)

| coloor a răspuns:

Pai depinde de par...dar media este cam de aproape un an:d funda?

| MsPisic a răspuns:

Destul...laughing
Pai intr-o luna iti creste 2-3cm.(dar depinde)
...si ai putea sa il ai lung pana la glezne, daca ai volum tot umflat sta.