| Vlaad1354 a întrebat:

Salutare. Sunt baiat si vreau sa imi las plete si ma intrebam cam cat trebuie sa astept pana sa-mi creasca parul lung (eu acum am parul cam de 1, 5-2cm laughing ). Trebuie sa ma duc si pe la frizer sa-mi dea o forma? sau doar sa il las sa creasca in voia lui? pentru ca daca il las sa creasca, cred ca imi va creste si "coada" la spate si nu vreau pentru ca se vede aiurea o.O...cei care au parul lung voi ce parere aveti, ce trebuie sa fac ca sa am ai su plete? Dau FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Minim 6 luni si mers din doua in doua luni la frizer, pentru a ti-l aranja corespunzator.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog nu iti lasa breton de emolau.

| Joker11 a răspuns:

Trebuie sa ii dai o forma. Minim 6 luni si mers din doua in doua luni la frizer

| deliqventa13 a răspuns:

Trebuie sa ii dai o forma, dar asta dupa ce iti creste mai lung totusi, ca sa aiba ce tunde

| leivi a răspuns:

Daca vrei sa creasca mai repede foloseste ulei de ricin!