| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa scap neaparat de 5 kg in urmatoarele 2 saptamani.Am nevoie de o dieta si exercitii fizice. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

Du-te la un nutritionist si la sala cel mai sigur

| Adalutza a răspuns:

Cam mult in 2 saptamani dar totusi uite aici o dieta care chiar este eficienta si primele kg le dai jos rapid ..restul in timp :),, dar citesti tu si afli mai multe;) bafta http://dietadukan.ro/

| Mas1 a răspuns:

Dieta nu prea stiu...cat mai putina carne si paine, mai multe fructe, legume. Exercitii fizice:sa te trezesti cat de dimineata poti si sa te duci la alergat. Dupa vi in casa si faci flotari, abdomene, gantere, genoflexiuni etc.Masa principala sa nu mai fie amiaza, sa fie dimineata inainte de alergat. Dupa ce ai mancat de amiaza iar sa faci alergare.Seara sa nu mananci nimic(daca vrei poti sa bei o cana de lapte)