| maryMihaela a întrebat:

URGENT cine ma poate ajuta cu niste sfaturi....am fost la plaga si mi s-a inrosit pielea si ma ustura raau crying(! Ce pot face sa nu ma mai doare? help me!

Răspuns Câştigător
| Willl a răspuns:

Ceai de mustel!
Pune apa la fiert.iau apoi adaugi cateva pliculete de mustel 2-3 plicuri depinde de cantitate. dupa aceea ia un prosop si fa o infuzie.

4 răspunsuri:
| Willl a răspuns:

Ceai de mustel!
Pune apa la fiert.iau apoi adaugi cateva pliculete de mustel 2-3 plicuri depinde de cantitate. dupa aceea ia un prosop si fa' o infuzie

| OvidiuCR7 a răspuns:

Cea mai simpla metoda.cumperi un iaurt de orice fel.si te dai pe unde te ustura.asta calmeaza bine senzatia de usturare...dar sa iti pui seara...si daca poti cumva sa dormi cu iaurtu pe spate.ia-ti un tricou mai vechi sau cevawinking

| isi678 a răspuns:

Prima data faci dus te speli si te dai cu toate cremele din casa de la tine happy dupa aia te speli la maini cu apa rece si atat pa happy pahappy