| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutor. Am 14 ani si am doua riduri pe frunte. Ce pot sa fac sa scap de ele? Nu vreau creme ptc sunt cam mica. va rog AJUTORRR

6 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu exista riduri de la varsta de 14 ani, esti putin natanga, nu-ti mai preocupa timpul cu prostii.

| MihaelaDart a răspuns:

Acelea sunt de expresie, este normal sa le ai orice om le are.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai incrunta.

| Zorn a răspuns:

Nu te mai încrunta, încearcă să îţi relaxezi muşchii feţei, bea apă multă pentru a hidrata tenul.

Un site care te poate ajuta:

http://www.mayra.ro/......d-natural/

| stefaniastefi a răspuns:

Nu mai tipa laughing

| Biia1212 a răspuns:

Pai poti sa te dai cu miere pe fata in fiecare dimineata.O ti vreo 5 minute pe fata si apoi te speli.Crede-ma o sa scapi de ele asa. Sper ca te-am ajutat.