| anonim_4396 a întrebat:

Hello
am si eu o pb...am observat de la un timp ca am riduri pe frunte(sunt riduri de expresie pentru ca mereu stateam incruntata de mica)
si as dori sa stiu cum as putea sa scap de ele, un tratament ceva, sau poate chiar si botox.Care ar fi riscurile botoxului si cam cat costa? mentionez ca am 21 de ani

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Eu zic.ca ai putea merge la niste sali de masaj.masajele de acolo iti vor intinde pielea.big grin
Daca nu. incearca la farmacie.de crema pentur riduri.si maseaza`te inainte de culcare.intinde`ti pielea perfect. daca crema e buna.vei scapa de riduri cu usurintsa:d

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Masaje pentru a revigora pielea, masti hidratante, zero cosmetice - substantele din farduri, etc. numai iti vor imbatranii mai tare pielea si ridurile vor fi mai evidente.

| Anonim_5618 a răspuns:

Creme antirid?
de la avon. anew si avon solutions
sunt bune
nu sunt f scumpe
poti sa vezi in catalog