| mada225 a întrebat:

Buna TPU va rog mult sa ma ajutati am parul rar si vreau sal indesesc natural si sa creasca repede ce tratamente naturale care au dat rezultate stiti va rog ajutati-ma mult! va multumesc

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceasta problema o poti rezolva numai dupa ce ai fost la un medic de specialitate, nu te poti baza pe ce spune unul si altul din acesta sectiune.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu mai incearca sa nu mai copiezi raspunsurile la intrebari, posibil sa fie o cauza ca caderii parului.

| roxanaaaghrr a răspuns:

Uleiul de argan e minunat pentru lucrul acesta si samponul din ierburi (urzica, menta, busuioc)