| FeliciaAndreea1 a întrebat:

Cum sa-mi creasca parul mai repede? M-am tuns de cam 2 luni si il vreau lung! Acum este mediu! Vreau tratamente naturale, trucuri etc. Fundita.winking

Răspuns Câştigător
| Sandru_Raluca_1994 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin.Trebuie sa te masezi cu el dupa spalare, sa il lasi 10-15 min sa actioneze si apoi il clatesti.Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai repede creste cu suplimente nutritive.

| Sandru_Raluca_1994 a răspuns:

Poti sa incerci aleiul de ricin sau de argan.Trebuie sa te masezi cu ele dupa baie, le lasi caateva minute sa actioneze si apoi iti clatesti parul.