| marionettetolife a întrebat:

Hey! Imi puteti spune cesa fac ca sa imi creasca parul mai repede? vreau doar tratamente naturale si incercate (funda si vot 4 zile )

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
poti incerca uleiul de richin il gasesti la farmacie am auzit ca este chiar foartee bun si da rezultate.bafta:*

| MâţaD a răspuns:

Incearca sa aplici niste masti pentru par.Eu aplic pe scalp si pe toate lungimea parului o masca alcatuita din un galbenus de ou, o limgura de zeama de lamaie, una de ulei de masline si cateva picaturi de ulei de ricin.Le las sa isi faca efectul cam 30-50 min,parul il acopar cu un prosop, si apoi ma spal de doua ori pe cap, Pot sa spun ca ajuta in mai multe privinte.Nu ti se ingrasa parul, nu ti se mai tocesc varfurile, iti creste parul...incearca asta o data pe saptamana. Sper sa te ajute.