| Taniusha_6138 a întrebat:

Ce metode naturiste cunoasteti pentru inlaturarea punctelor negre? Fundita.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Am avut si eu problema asta cu punctele negre dar eu am scapat de ea folosind o masca naturala pe care o poti face singura acasa: se ia un albus de ou pe care il bati bine pana ajunge spuma. Peste aceasta spuma adaugi doua linguri de malai, amesteci si aplici pe tenul curatat. Dupa ce se usuca, indepartezi masca cu un tifon curat si apoi iti catesti fata cu apa calduta.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Peeling-ul abraziv din mălai și zaț de cafea face minuni.
Baftă!

| patricia76 a răspuns:

Ceai de musetel te speli cu el dimineata si seara

| patricia76 a răspuns:

Fundita :*

| rochy a răspuns:

Simplu.
poti sa le storci