| IngerSkump a întrebat:

Va rog sa ma ajutati pentru ca nu stiu ce sa mai fac. Vreau sa slabesc neaparat pentru ca sunt destul de plinuta am incercat anumite diete dar nu am reusit sa le tin! va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Americana a răspuns:

Simplu,nu mai manca.doar la micul de dejun si pranz lucruri usoare iar dupa ora 4 nimic.

| BMW200 a răspuns:

Renunta la paine big grin

| xena_1013 a răspuns:

Is multe diete pe net.eu am inceput sa o tin pe aceasta:3 zile fructe 3 zile putina carne de pui sau vita fiarta sau oe gratar, sh 3 zile lactate, am slabit 8 kg in 13 zile,,, succes!

| Ionut_2019 a răspuns:

Incearaca sa faci cat de mult sex, recomandat
Dimineata la 12 si searawinking si mai lasa dulciurile si evita sa manaci seara deoarece nopatea se asimileaza cel mai mult