| ancagirl a întrebat:

Sunt mai plinuta si as vrea sa slabesc am incercat diferite cure, dar nu am reusit. Vreau diete si ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| Zambilicii a răspuns:

Pai in principiu : renunta la dulciuri, nu mai manca paine, paste, orez, nu bea sucuri acidulate. Mananca cat mai multe fructe, legume si supe. Bea 2, 5 L apa plata. 30 de min de miscare pe zi sau o ora/doua de sala si in cateva luni vei fi asa cum iti doresti. Nu te lua dupa toate dietele de pe internet care iti garanteaza ca sunt rapide, sunt diete eu-eu. Slabesti 5 kg si dupa 1 saptamana te ingrasi 10. laughing) cel mai important NU FOLOSII MEDICAMENTE DE SLABIT, pot provoca glanda, iti pot deregla organismul si multe altele si nu face abuz, nu manca pana te saturi. 3 mese pe zi si 2 gustari. P. S : nu sarii peste micul dejun, este cel mai important.

7 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ai incercat sa iti misti curu de pe canapea si sa faci ceva miscare? merge cel mai bine! si e cel mai nesanatos! de ce voi tineri fiind (si avand si foarte mult timp) nu puneti mana sa faceti miscare nu inteleg! toate vreti cure si pastile! LA MISCARE! si o sa te simti si mai bine despre tine! si o sa fii si mai sanatoasa! asa ca misca curu! nu mai manca shaorma si fa miscare! alearga mergi la sala, fa ceva!

| ancagirl explică (pentru drhotzu):

Nu mananc shaorma sau alte porcari daca vrei sa stii

| drhotzu a răspuns (pentru ancagirl):

Nu conteaza cu ce te hranesti! FA MISCARE! alearga fa ceva acolo!

| ancagirl explică (pentru drhotzu):

Fac miscare

| drhotzu a răspuns:

Si stiu ca multe aveti "probleme medicale" se numeste curus greus si lenevitus!

| drhotzu a răspuns:

Da si stiu ca sunt insensibil, dar nu mai suport! frate sunteti culmea! asta este realitatea imi pare rau sa o spun dar nu suntem o tara de oameni care toti au probleme cu tiroida, ci doar cu mancatul haotic!

| anonimgirl98 a răspuns:

Hey Buna:*Incearca reteta aia Alcachofa de LaOn o arata la Teleshop daca te uiti:*Succes>big grin